HAKKIMIZDA

Ben Muhammet Teryaki. 1989’dan bu yana Sarigerme’de yaşiyorum. Sarigerme Property, Türk Hükümeti tarafından lisanslı bir emlak acentasıdır. Türkiye’nin sunabileceği heyecan verici bir çok yatırım fırsatlarından yararlanmak isteyen müşteriler ile, avrupa çapında iş bağlantıları kurduğumuz bir ağımız vardır. Birçoğu ile yıllardır arkadaş ve komşu olduğumuz mutlu müşterilerimizden bir veritabanı oluşturduk.

Sarigerme, potansiyeli bozulmamış zengin bir yatırım alanı ve şu anda Türk Hükümeti tarafından yatırım alanı olarak dikkat çekmektedir. Yatırım Planı, Sarigerme’nin bozulmamış doğasına koruma sağlayacaktır. Sarigerme kendisi, Akdenizin kartpostallık bir köyüdür ki temiz havası ve rahat, sağlıklı yaşam stili size kazandırdıklarıdır.

Dalaman havalimanı en çok 15 dakika uzaklıktadır. Eğer, Türkiye’de bir emlak arıyorsanız ve size yardım etmemizi isterseniz veya sorularınız olursa lütfen e posta ile bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.